У Кривому Озері надають допомогу учасникам антитерористичної операції – ПЕРВОМАЙСЬК СЬОГОДНІ

У Кривому Озері надають допомогу учасникам антитерористичної операції

26 липня 2017 року в малій залі районного будинку культури було проведено засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції на чолі з головою райдержадміністрації О.Мірошниченко.

Повідомляє сайт Криве Озеро Сьогодні з посиланням на Кривоозерську РДА.

У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Мирон Лисиганич, голова громадської організації «Захисників Вітчизни та учасників антитерористичної операції Кривоозерського району» Юрій Сінчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Волошанівський, заступник начальника управління соціального захисту населення з питань соціальних виплат Ольга Маріковська, начальник відділу Держгеокадастру в Кривоозерському районі Ірина Голубєва, директор Кривоозерського районного центру зайнятості Ігор Білецький, завідувач сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ірина Бойчук, військовослужбовці та учасники антитерористичної операції.

З вступним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко який підкреслив, що органи державної влади та місцевого самоврядування району постійно працюють над впровадженням  соціальних гарантій учасникам АТО, і цей процес відбувається прозоро і згідно чинного законодавства. Але на жаль є дуже багато питань і проблем які треба вирішувати, що власне є метою зібрання, та  надав слово О.Маріковській – заступнику начальника управління соціального захисту населення з питань соціальних виплат. О.Маріковська в своєму виступі зазначила, на даний час в управлінні соціального захисту населення на обліку перебувають 207 військовослужбовців учасників антитерористичної операції, з них 150 чоловік мають статус учасника бойових дій. Для демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції є можливість отримати путівки для оздоровлення в різних санаторно-курортних закладах. У цьому році також проводиться робота в цьому напрямку, але на даний час на обліку на санаторно-курортне лікування перебуває лише 14 чоловік. А також наголосила на тому, що даній категорії громадян, які знаходиться на обліку в управлінні соціального захисту населення є пільги на тверде паливо, скраплений газ та інші житлово-комунальні послуги. Крім цього, позитивним є те, що 5 військовослужбовців пройшли професійне навчання на водійських курсах, і на сьогодні є ще 2 бажаючих пройти професійне навчання.

Далі заслухали директора Кривоозерського центру зайнятості – І.Білецького, який розповів присутнім про нарахування виплат та надав відповіді на запитання слухачів.

І.Голубєва –  начальник відділу Держгеокадастру в Кривоозерському районі розпочала свій виступ із роз’яснення законодавства щодо отримання земельних ділянок військовослужбовцями та учасниками антитерористичної операції та розповіла які документи потрібно надати для оформлення земельних ділянок, а також відповіла на запитання військовослужбовців, що виникали під час розмови.

На завершенні зустрічі голова  громадської організації «Захисників Вітчизни та учасників антитерористичної операції Кривоозерського району» Юрій Сінчук зазначив, що незважаючи на те, що багато питань вже вирішено, нагальною потребою залишається забезпечення учасників АТО земельними ділянками, тому потрібно спільно працювати над вирішенням цієї та інших проблем.

Джерело: Криве Озеро Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*